Casey Neistat oficjalnie wraca do vlogowania!

Casey Neistat oficjalnie wraca do vlogowania!

Niedawno pisaliśmy o zapowiadanym powrocie Casey Neistata do vlogowania. Wiele osób niecierpliwie wyczekiwało tego momentu. Dziś jest to już oficjalne – autor zamieścił na swoim kanale film, który jest początkiem nowej serii vlogów!


Casey Neistat jest zdecydowanie jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych osobistości światowego YouTube. Nowojorski filmowiec po raz pierwszy na tej platformie pojawił się 17 lutego 2010 roku, natomiast codzienne vlogi zaczął nagrywać 24 marca 2015. W listopadzie ubiegłego roku Casey ogłosił, że na stałe anuluje swój vlog, by zamiast tego skupić się na innych, bardziej wymagających projektach - takich, które postawią przed nim nowe wyzwania. Wiedzieliśmy jednak od jakiegoś czasu, że to nie koniec przygody Neistata z vlogowaniem – już dziś pojawił się nowy film, w którym autor oficjalnie ogłosił powrót do dawnej formy publikacji, dokładnie 2 lata od nagrania pierwszego odcinka serii.


Casey przyznaje, że tęsknił za vlogowaniem a także znalazł powód do ponownego nagrywania, co napawa go ekscytacją. Powrót serii Neistata jest z pewnością sporym powodem do radości dla jego olbrzymiej (kanał jest obecnie subskrybowany przez ponad 6,7 milionów osób) grupy fanów.

Film vlogera, o którym mowa w artykule:

Co myślicie o powrocie tego twórcy?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.