Casey Neistat kończy z vlogami na kanale

Casey Neistat kończy z vlogami na kanale

Od ponad półtora roku, Casey Neistat - jeden z najpopularniejszych vlogerów na świecie, publikował na swoim kanale daily vlogi. Publikował, ponieważ dziś pojawił się ostatni vlog, w którym YouTuber wyjaśnia powody zaprzestania nagrywania codziennych filmów. Niestety, to nie jest żart. 


25 marca 2015 roku - Obchodzący tego dnia 34 urodziny Casey Neistat nagrywa pierwszego vloga na swój kanał. Po ponad półtora roku oficjalnie kończy ten etap jego twórczości. Dlaczego?

Jak tłumaczy w swoim dzisiejszym filmie YouTuber, potrzebuje nowych wyzwań, które pozwolą mu robić jeszcze lepsze rzeczy. Początkowo czymś takim były daily vlogi, aczkolwiek po roku tworzenia codziennych filmów przestało to być dla niego wyzwaniem, bo udało mu się wejść w rytm nagrywania. Metaforą jaką przywołuje jest dżungla, gdzie przeskakuje się z liany na lianę, i to jest właśnie dla niego ten moment. Moment, w którym należy zrobić skok w przód i szukać czegoś nowego.Casey Neistat przez minione półtora roku zyskał 5 milionów subskrybentów, a jego filmy wygenerowały ponad miliard (!) wyświetleń. Teraz zamierza szukać nowych kreatywnych wyzwań, które pozwolą mu się realizować. Według zapowiedzi na kanale regularnie będą pojawiać się bardziej tematyczne materiały, które będą bardziej wymagające zarówno od strony produkcyjnej, jak i treści w nich zawartych. Na koniec materiału YouTuber ostentacyjnie opuszcza z rąk kamerę, żeby oficjalnie zakończyć ten etap w karierzeJeszcze nie wiemy na co będziemy poświęcać te 10 minut, które codziennie były zarezerwowane na codzienny vlog prosto z Nowego Jorku (i nie tylko). Na koniec linkujemy najpopularniejsze filmy twórcy, jednak jeśli jakimś cudem go nie znacie, nie powinniście go oceniać tylko i wyłącznie po nich.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.