Casey Neistat odnosi porażkę z Beme News i żegna się z CNN

Casey Neistat odnosi porażkę z Beme News i żegna się z CNN

Casey Neistat to prawdopodobnie najpopularniejszy vloger na świecie i wydawałoby się, że człowiek sukcesu. Niestety jednak nie wszystko, czego doświadczony YouTuber się dotknie zamienia się w złoto. 


Projekt Casey'ego pod nazwą Beme niestety upadł. Beme początkowo było aplikacją społecznościową, która niestety całkiem szybko straciła popularność. Amerykańskie CNN dostrzegło jednak potencjał aplikacji Neistata i kupiło jego firmę za 25 milionów dolarów. W wyniku tego został otwarty kanał na YouTube pod nazwą Beme News.

W założeniu miał to być kanał informacyjny, który trafi przede wszystkim do młodych internautów. Kluczem do sukcesu miał być Casey Neistat, który ułatwiłby dotarcie do nich. Próbowano różnych filmów na kanale, jednak nie odniósł on dużego sukcesu, a jego zasięgi były niezadowalające. Ostatecznie jednak po 13 miesiącach CNN żegna się z Casey'em Neistatem i ekipą Beme News.Oficjalne przyczyny rozstania nie są znane, jednak z filmu można wywnioskować, że to CNN przerwało współpracę, gdyż Casey nie jest zadowolony z rozwoju sytuacji. Bardzo dobrze wspomina współpracę z CNN i mówi, że Beme było jego życiem przez ostatnie ponad trzy lata. Jest smutny, że to już jest koniec, ale dziękuje wszystkim, którzy oglądali filmy na kanale.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.