Casey Neistat powróci do daily vlogów!

Casey Neistat powróci do daily vlogów!

Casey Neistat ogłosił swoje kolejne przedsięwzięcie, którym będzie się zajmował na YouTube. Po porażce z Beme przyszedł czas na kolejny projekt, dzięki któremu YouTuber wróci do swoich korzeni, czyli vlogowania.


Nie będzie to jednak klasyczne dailyvlogowanie Casey'ego Neistata, chodzi bowiem o coś nieco większego. Vlogi, zaczynając od jutra, będą pokazywały, jak Casey tworzy przestrzeń do współpracy w Nowym Jorku. Ma ona służyć jako centrum dla filmowców, gwiazd YouTube'a, muzyków i autorów podcastów. Neistat przyznaje, że sam jest w trakcie tworzenia jednego.Nowy projekt Casey'ego Neistata nazywa się 368, co po prostu oznacza numer budynku, w którym będzie powstawało studio, a przy okazji jest to dawna główna siedziba kanału Beme.

Jesteśmy bardzo ciekawi efektów nowego projektu Casey'ego. Powrót do starej, vlogowej formy kanału, jednak z konkretnym zamysłem i celem może okazać się strzałem w dziesiątkę - tak jak i samo centrum tworzone przez niego. Trzymamy kciuki!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.