YouTube usuwa kanał Carrionera!

YouTube usuwa kanał Carrionera!

Kanał Carrionera nie jest kanałem o dużym zasięgu, jednak jeśli już do kogoś dociera, to zazwyczaj w wielki stylu! Ten styl niekoniecznie podoba się YouTube'owi, który usunął kanał Carrionera.


Carrioner jest jednym z bardziej kontrowersyjnych, porywczych i ekspresyjnych twórców na polskim YouTube. Jakiś czas temu na większą skalę zasłynął za sprawą dramy z DeeJayPallaside. Tym razem kłopoty spotkały Carrionera z całkowicie innej strony - YouTube usunął jego kanał za szerzenie nienawiści. Poniżej znajduje się wpis twórcy informujący o tym zdarzeniu:Już nie da się obejrzeć filmu z pierwszego kanału Carrionera, który był udostępniony w powyższym wpisie. Twórca posiłkuje się w tym celu innym portalem. Akurat w tym filmie porusza on temat islamu, czyli typowy dla siebie temat religii. Twórca słynie z wypowiadania wręcz agresywnych komentarzy na tego typu delikatne sprawy, co na YouTube spotyka się z dużą dezaprobatą. YouTube stosuje restrykcyjną politykę i stara się nie dopuszczać treści, które są obraźliwe dla którejś z religii.

Jeśli jesteście fanami Carrionera i jego niepopularnych opinii, to nic straconego, bo nie zamierza się poddać. Otworzył on już trzeci kanał, który znajdziecie tutaj. Na kanale będą pojawiać się nowe filmy, a także re-uploady starszych. Możliwości odbanowania pierwotnego konta nie ma, co oznacza, że twórca będzie trafiał do mniejszej ilości ludzi.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl