Wielka popularność Call of Duty Mobile!

Wielka popularność Call of Duty Mobile!

Wraz z początkiem października w sklepach z aplikacjami mobilnymi pojawiła się długo wyczekiwana gra - Call of Duty Mobile! Gra cieszy się wyjątkową zainteresowaniem i bije rekordy popularności w Sklepie Play. 


O grze było głośno już od kilku miesięcy. Zainteresowanie wzbudził sam tytuł, a jeszcze większe emocje wywołały pierwsze recenzje świadczące o tym, że mamy do czynienia z wyjątkowo dobrą strzelanką pierwszoosobową na smartfony.

W zaledwie 2 dni od opublikowania oficjalnej wersji aplikacji w sklepach z aplikacjami mobilnymi na iOS oraz Android, aplikacja została pobrana ponad 20 milionów razy! Jakby tego było mało, gra wygenerowała już 2 miliony zysku dla Activision, a to dopiero początek.CoD Mobile cieszy się także olbrzymią popularnością na zagranicznym YouTube. Niektóre z filmów oglądane są przez miliony użytkowników portalu.My także graliśmy już w Call of Duty Mobile i musimy przyznać, że gra jest naprawdę dobra. Oczywiście daleko jej do standardowej wersji, ale może ona sporo namieszać w czołówce najpopularniejszych gier na smartfony. CoD Mobile jest bardzo rozbudowany - posiada wiele trybów gry, możliwości ulepszania broni, ale przede wszystkim jest bardzo intuicyjny i przyjemny w rozgrywce.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.