Całe życie Naruciaka w jednym filmie!

Całe życie Naruciaka w jednym filmie!

Często nie mamy okazji poznać  tej prywatnej, prawdziwej twarzy twórcy YouTube i podziwiamy jedynie wykreowane przez niego w internetowym świecie, alter ego. Dzięki tagowi "Draw my life" możemy krok po kroku poznać przebieg dotychczasowego życia ulubionego YouTubera, a pomaga nam w tym krótka symulacja wykonana z prostych rysunków. Zobaczcie, co wydarzyło się podczas 18 - letniego życia Naruciaka.


Jeśli na bieżąco śledzicie przyrosty subskrypcji na polskim YouTube, to na pewno zauważyliście, że Naruciak jest kolejnym twórcą, który zbliża się do przekroczenia magicznej granicy miliona subskrypcji. Z tej okazji opublikował jeden z kilku specjalnych filmów, przygotowanych na milion subów. Pierwszym z nich jest wspomniane wyżej "Draw my life", który ogląda się wyjątkowo szybko i przyjemnie. Zapoznajcie się z nim,a na pewno nie jeden Ciurak dowie się czegoś więcej na temat swojego internetowego ulubieńca.
Na starych filmach możemy zauważyć, że Adam darzy mamę wielką miłością i szacunkiem. Dobrym tego przykładem jest film pod tytułem "MOJE FILMY Z DZIECIŃSTWA". W materiale Naruciak ogląda stare filmy z wakacji, które spędził wraz z mamą i siostrą. Co prawda było kilka dziwnych scen, lecz na większości z nich możemy zauważyć, że na prawdę dobrze się bawi!
Jak widzicie, Naruciak przeszedł w swoim życiu wiele. Nie warto oceniać książki po okładce, co tyczy się głównie ludzi. Według nas to jedno z lepszych Draw My Life na polskim YouTube. Dobra robota Adam!


A co Wy myślicie o tagu "Draw My Life"? Subskrybujecie Naruciaka? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl