Nowa produkcja G.F. Darwin podbiła serca fanów!

Nowa produkcja G.F. Darwin podbiła serca fanów!

Oglądając dzieła Grupy Filmowej Darwin, wiele osób ma wrażenie, że są one wszystkie ze sobą jakoś powiązane. Pod koniec każdego z nich nie raz pojawiały się tajemnicze fragmenty innych materiałów, ale dotychczas niewiele osób wiedziało o co właściwie może z tym chodzić. Było oczywiste, że chłopaki z G.F. Darwin prędzej czy później postanowią odpowiedzieć na to pytanie.


Ich najnowszy film jest uważany za ich najlepsze dotychczasowe dzieło. Jak zwykle pełen nietuzinkowego humoru materiał tym razem miał na celu sparodiowanie pracy w korporacji o nazwie C.H.A.O.S. Możemy w nim zobaczyć liczne nawiązania do starożytnych mitologii, a także Biblii i wiele odniesień do innych materiałów Grupy Filmowej Darwin, głównie tych należących do serii Wielkie Konflikty. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, to polecamy się z nimi zapoznać, bo jest ich cała playlista, a naprawdę warto je zobaczyć.


Sam film skupia się wokół tematu powstania świata i będących na nim religii, a także tłumaczy zawiłą relację między Rafałem i Sławkiem, jest również czymś co spaja wiele części serii Wielkie Konflikty. Dlatego też powinien się on najbardziej spodobać, fanom Darwinistów i stałym bywalcom kanału Grupy Filmowej Darwin. Więc jeśli jesteście ciekawi co oznacza skrót C.H.A.O.S. , co łączy Afrodytę i Anubisa i jak to wszystko się zaczęło, to koniecznie zobaczcie ten materiał.
Film miał znakomity odzew. Większość widzów zachwyciło tak wiele odniesień do ich poprzednich filmów. Nie ma się co dziwić, bo materiał ten na pewno wymagał dokładnego przygotowania i ogromnej pracy.koment1koment3,2

A jeśli nie widzieliście innych filmów grupy filmowej Darwin, do których częściowo nawiązuje ich najnowsze dzieło, to warto przed obejrzeniem go zobaczyć jeszcze te dwa materiały. Powinny one wytłumaczyć pewne wątki, co uczyni przyjemność z oglądania C.H.A.O.S.u jeszcze większą.

Co myślicie o najnowszym dziele Grupy Filmowej Darwin? Czy ich najnowszy film podoba się Wam tak jak innym widzom? Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.