ButGra z nową serią z udziałem znanych osób. Pierwszym gościem Yoshi

ButGra z nową serią z udziałem znanych osób. Pierwszym gościem Yoshi

Na kanale ButGra zadebiutował właśnie pierwszy odcinek z serii "Taka Moda". Twórca planuje zapraszać  znane osobistości, w tym YouTuberów i wraz z nimi m.in. oceniać styl ubioru znanych osób. 


Norbert z kanału ButGra od dłuższego czasu prowadzi cykl "Co noszą gwiazdy", gdzie przedstawia outfity mniej lub bardziej popularnych osób. Teraz postanowił podejść do tematu w nieco inny i dosyć nowatorski sposób.

Seria "Taka Moda" opierać ma się na ocenie stylów ubierania się influencerów, ale przez innych twórców. Zasady formatu przedstawił nam szczegółowo sam Norbert:
Odcinek "Taka Moda" można podzielić na 3 części. W pierwszej gość dostaje 5 par outfitów różnych gwiazd i jego zadaniem jest ich ocena i wybór, który jest lepszy. W drugiej części przechodzimy do QUIZU, gdzie gość musi odpowiedzieć na 10 pytań - oczywiście w tematyce modowej, z naciskiem na streetwear. Każdy gość po przejściu QUIZU ląduje w rankingu programu ze swoim wynikiem. Ostatnia, trzecia część programu to luźne pytania, ale wciąż wszystko związane z modą.

Dokładnie tak został zrealizowany debiutancki materiał z Yoshim. Musiał wskazać, która stylizacja bardziej mu odpowiada, potem odpowiedział na zestaw pytań, a na koniec odbyła się luźna dyskusja.Materiały z serii mają ukazywać się dosyć regularnie. Trudno powiedzieć kto będzie następnym gościem - to pozostaje na razie tajemnicą, jednak w planach z pewnością są odcinki m.in. z raperami oraz innymi YouTuberami.

 

Co sądzicie o nowym cyklu na ButGra? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.