BrzydkiBurak i Madzia na strzelnicy!

BrzydkiBurak i Madzia na strzelnicy!

Żyjemy w trudnych czasach, informacje medialne są pełne doniesień o zagrożeniach, choćby terrorystycznych. Nie powinno zatem nikogo dziwić dlaczego co raz częściej w mediach poruszany jest temat powszechnego dostępu do broni i skąd bierze się tak duża popularność strzelnic, które mają co raz więcej klientów, pragnących poćwiczyć strzelanie z prawdziwej broni na strzelnicy.


Buraczek to twórca szczególnie znany właśnie ze swojego zamiłowania do chodzenia na strzelnicę, na którą często wybiera się z różnymi znajomymi. Często również publikuje filmy z różnych strzelnic i zachęca swoich widzów do chodzenia tam i nauki strzelania, bo nie wiadomo kiedy taka umiejętność może okazać się przydatna.


Tym razem udał on się na strzelnicę PM Shooter, która znajduje się w Warszawie, ale nie wybrał się tam sam. Poszedł Madzią znaną z kanału Magdalena Maria Monika. Ich wizyta na strzelnicy miała miejsce już jakiś czas temu, bo Madzia nagrała tam swój film z okazji zdobycia ośmiuset tysięcy widzów, który możecie zobaczyć tutaj.
Jednak przy okazji wspólnego strzelania Burak zadał jej również kilka pytań dotyczących broni, z której strzelała, różnic między bronią zwykłą i czarnoprochową, a także poznał jej opinię na temat powszechnego dostępu do broni w Polsce. Okazało się również, że Madzia przyzwyczajona do strzelania w grach jeszcze lepiej sprawuje się w prawdziwym życiu o czym możecie się przekonać oglądając jej poczynania na filmie Buraczka.


Jej umiejętności są całkiem imponujące jak na pierwszą wizytę na strzelnicy. Co ciekawe z filmu Buraka można dowiedzieć się, że to kobiety lepiej strzelają przy pierwszej wizycie na strzelnicy. Powody, które podaje żeby to udowodnić wydają się całkiem racjonalne i trudno im zaprzeczyć. Z filmu można dowiedzieć się też skąd bierze się niechęć Polaków do noszenia przy sobie broni i do ludzi, którzy ją noszą. Jeśli ciekawią Was takie rzeczy koniecznie musicie zobaczyć ten film.
A Wy co myślicie o umiejętnościach strzeleckich Madzi? Czy ten film zachęcił Was do wizyty na strzelnicy? Napiszcie co sądzicie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.