Broń z Fortnite przeniesiona do rzeczywistości

Broń z Fortnite przeniesiona do rzeczywistości

Jak wyglądałaby broń z Fortnite w prawdziwym życiu? Już niedługo będziecie mieli okazję do przetestowania spluw wyciągniętych wprost z wirtualnej rozgrywki! Do kupienia pokaźny arsenał broni NERF wzorowanej na modelach z najpopularniejszego battle royale. 


Fortnite bije wszelkie rekordy popularności i ma ogromne grono oddanych fanów w młodym wieku. Wyprodukowanie modeli zabawkowej broni wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Znany producent zabawek Hasbro wypuścił serię uzbrojenia NERF z linii Fortnite.

Do dyspozycji broń zasilana piankowymi pociskami: Karabinek AR-L (w cenie 49,99 dol.), Pistolet SP-L (w cenie 19,99 dol.) oraz wyrzutnie pocisków w kształcie rakietnicy lub głowy lamy (w cenie 9,99 dol.).

Karabinek szturmowy AR-L


Wyrzutnie pocisków


W ofercie znajdziemy również pistolety na wodę. Karabin TS-R (19,99 dol.), pistolet HC-E (9,99 dol.) lub wyrzutnię rakiet RL (19,99 dol.).

Wyrzutnia rakiet RL


Zabawki będą możliwe do nabycia już 22 marca na oficjalnej stronie Hasbro i u dużych sprzedawców detalicznych. Już teraz możemy zamówić egzemplarze w przedsprzedaży. Marka Fortnite już przyzwyczaiła nas do spektakularnych sukcesów, w tym przypadku możemy się spodziewać kolejnego!

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu