Oto zwiastun i data premiery filmu

Oto zwiastun i data premiery filmu "Breaking Bad"

Serial Breaking Bad pokochały miliony użytkowników na całym świecie. Jeśli jesteś fanem klimatu tejże produkcji, to spokojnie - nie musisz go oglądać po raz dwudziesty na Netflixie. Już niedługo doczekamy się jego filmowej kontynuacji.


Plany na stworzenie kontynuacji Breaking Bad snute są od dawna. W listopadzie ubiegłego roku media obiegła informacja, że akcja filmu rozgrywać się będzie bezpośrednio po serialowych wydarzeniach. Tymczasem... produkcja została już nakręcona.

Te wieści przekazał kilka dni temu Bob Odenkirk (serialowy Saul Goodman) w rozmowie z Hollywood Reporter:
Trudno mi uwierzyć w to, że nie wiesz, że film został już nakręcony. Oni naprawdę to zrobili i utrzymali cały proces produkcji w tajemnicy.

Twórcy już rozpoczęli akcję marketingową mającą na celu promocję produkcji oraz ogłosili datę premiery filmu pt. "El Camino: Breaking Bad Movie". Ta odbędzie się już 11 października.Głównym protagonistą zostanie Jesse Pinkman, którego zagra Aaron Paul. Filmowa kontynuacja serialu Breaking Bad zadebiutuje na AMC oraz Netflixie.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.