Powstanie pełnometrażowy film w świecie Breaking Bad!

Powstanie pełnometrażowy film w świecie Breaking Bad!

Chociaż dokładne szczegóły projektu nie są jeszcze znane, to można potwierdzić już informację o powstaniu filmu osadzonego w  klimacie dobrze znanego Breaking Bed. Twórca serialu za kilka dni rozpoczyna zdjęcia, a fani Waltera White'a już nie mogą doczekać się pełnometrażowej produkcji.


Twórca serialu Breaking Bad Vince Gilligan za kilka dni rozpoczyna zdjęcia do swojego nowego projektu. Praca nad filmem ma zakończyć się w lutym, jednak tak naprawdę nie wiadomo jeszcze, co szykuje reżyser.Przygotowania do startu zdjęć były owiane tajemnicą i zapewne nie dowiedzielibyśmy się o nich, gdyby nie stanowe biuro do spraw produkcji filmowych, które ujawniło najważniejsze informacje. Przede wszystkim ważny jest fakt, że nowy projekt Gilligana będzie osadzony w tym samym świecie, co Breaking Bad. Może to oznaczać, że na ekranie zobaczymy znane nam już dobrze twarze, co nie zostało jednak potwierdzone. Nie wiadomo jednak, czy filmy będzie prequelem czy sequelem serialu.

Na ten moment wiadomo jedynie, że reżyser przygotował scenariusz, a za kilka dni rozpoczynają się zdjęcia. Co ciekawe, serwis Deadline podaje, że Gilligan dopiero w trakcie prac nad produkcją ma zdecydować, czy będzie to film czy miniserial. Fani Breaking Bad mogą być jednak pewni, że twórca ich nie zawiedzie.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.