Bracia Malczyńscy zmieniają nazwę kanału i zapowiadają nowe serie

Bracia Malczyńscy zmieniają nazwę kanału i zapowiadają nowe serie

Nazwa kanału "Marcin Malczyński" zostanie zmieniona pierwszy raz od ponad pięciu lat. Powodem są częste prośby widzów i próba wprowadzenia "powiewu świeżości".


"Marcin Malczyński" to kanał prowadzony zarówno przez Marcina, jak i jego brata - Dawida. Jego nazwa może więc być dosyć myląca dla nowych widzów. Stali odbiorcy z pewnością do takiego stanu rzeczy się przyzwyczaili, lecz influencerzy mimo tego postanowili przeprowadzić kilka poprawek.

Począwszy od debiutu kolejnego filmu, profil zostanie przemianowany na "Bracia Malczyńscy". Jest to odpowiedź na kilkuletnie prośby widzów. Z przeprowadzeniem tego zabiegu wiąże się także wprowadzenie kilku nowych serii.Marcin oraz Dawid zapowiedzieli, że chcą nagrywać więcej filmów ukazujących ich codzienne życie. Pojawiać się więc będą vlogi, lecz nie tylko. Twórcy nie rezygnują z dotychczasowych cyklów cieszących się zainteresowaniem.

 

Co sądzicie o zmianach na kanale "Marcin Malczyński? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.