BOXDEL z nowym kanałem na YouTube

BOXDEL z nowym kanałem na YouTube

BOXDEL postanowił rozpocząć kolejny projekt. Tym razem mowa o uruchomieniu nowego kanału na platformie YouTube. Na "FAJNY KANAŁ" pojawić ma się m.in. owiany (jeszcze) tajmenicą interaktywny program.


BOXDEL poinformował swoich widzów o debiucie świeżego przedsięwzięcia - profilu na YouTube. Twórca planuje przetestować działanie algorytmów platformy i jeśli mu się to uda, to ma nadzieję na zbudowanie prosperującego kanału.

Warto przypomnieć, że już raz strzelił w dziesiątkę poprzez masową publikację filmów ciekawostkowych z konkretnymi progami polubień. Format przez pewien czas stał się trendem na polskiej scenie usługi. Na przestrzeni kilku minionych lat z jego strony pojawiło się też kilka innych "testów" - część z nich zakończyła się powodzeniem, chociażby Masno.

Wracając jednak do nowego projektu - nosi on nazwę "FAJNY KANAŁ" i na razie trudno określić, jakie dokładnie treści będą na nim publikowane. Michał zdradził, że pracuje nad interaktywnym programem (w temacie Fame MMA), który powinien przykuć uwagę widzów.Debiutancki film wskazuje także na luźny format vlogowy, gdzie influencer będzie przedstawiał niektóre wydarzenia ze swojego życia przy udziale innych (mniej lub bardziej znanych) osób. W pierwszym materiale wystąpił m.in. Kizo czy Marcin Dubiel.

BOXDEL nie obiecuje regularności we wstawianiu filmów. Te mają pojawiać się co około 3/4 dni. Nie należy się więc nastawiać na codzienną dawkę nowości. Przez niecałą dobę od debiutu przedsięwzięcia, "FAJNY KANAŁ" zasubskrybowało około 6 tys. osób.

 

Co sądzicie o nowym kanale BOXDELA? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.