Kolejny polski YouTuber z milionem subskrypcji już wkrótce

Kolejny polski YouTuber z milionem subskrypcji już wkrótce

Mówiąc szczerze, w zeszłym roku tyle polskich kanałów wbiło milion subskrypcji, że każde kolejne nie robią na nas już takiego wrażenia. Tak czy siak, dalej jest to ekscytujący moment dla ludzi aktywnie śledzących polską scenę YouTUbe. Już niedługo swój milion na kanale będzie mieć Boxdel


Boxdel bardzo aktywnie działa na swoich socialach. I choć w porównaniu do zeszłego roku, content jaki pojawia się na jego kanale jest zupełnie inny, to dalej oglądają go setki tysięcy ludzi.


Michał prawie codziennie wieczorem prowadzi livestream, który zwykle nie jest krótszy niż godzina. Na jego grupie Buntowników Boxdela dopiero co przekroczony został próg 200 tysięcy członków, będąc jedną z największych społeczności YouTubera na Facebooku.

zobacz pełen ranking klikając w obrazek


Do miliona subskrybentów brakuje już tylko 30 tysięcy użytkowników. Biorąc pod uwagę przyrost tygodniowy, YouTuber potrzebować będzie jeszcze około 6 tygodni. Jednak jak spojrzymy na miesięczny przyrost, to z milion fanów Michał cieszyć się będzie na początku kwietnia. Co ciekawe, w naszym ostatnim artykule, gdzie omawialiśmy kto i kiedy wbije milion subskrypcji, nie ujęliśmy Boxdela.

Ostatnio YouTuber brał udział w specjalnym evencie firmy Ubisoft, przed premierą najnowszej produkcji -Tom Clancy - Ghost Recon Wildlands. Obecni na wydarzeniu YouTuberzy zmierzyli się z profesjonalnymi zawodnikami MMA w klatce w różnych kategoriach. Boxdel rywalizował z Borysem Mańkowskim na strzelnicy. Film z tego wydarzenia obejrzycie poniżej:


JAK NAZYWAJĄ SIĘ YOUTUBERZY? SPRAWDŹ SIĘ W DRUGIEJ ODSŁONIE NASZEGO QUIZUKuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.