BOXDEL z ważnym materiałem i przeprosinami

BOXDEL z ważnym materiałem i przeprosinami

Dzisiaj na kanale Boxdela pojawił się film zatytułowany "Spowiedź YouTubera". Materiał nagrany przez twórcę ma być upublicznieniem wszystkiego, co aktualnie nie daje mu spokoju. YouTuber w swoim filmie postanowił wspomnieć między innymi o sprawie Vanessy, o Klaunie z Koszalina czy o maratonach, które pojawiały się na jego kanale. 


Na początku Michał wspomniał o tym, jak zmieniło się jego podejście do życia w czasie, kiedy przygotowywał znaną dobrze galę FAME MMA. Twórca przyznał, że przygotowania i organizacja jego dzieła sprawiła, że wydoroślał. Zaczął także inaczej postrzegać niektóre rzeczy oraz stwierdził, że powinien wyjaśnić swoim widzom kilka spraw, które działy się w jego internetowej karierze. Ten moment nadszedł właśnie dziś.Boxdel rozpoczął sprawą Klauna z Koszalina. Projekt przyniósł Michałowi jeszcze większą popularność i wypromował jego twórczość, jednak zarówno on, jak i inne osoby odpowiedzialne za klauna, dzięki zainteresowaniu tą sprawą, nie zachowywały się w odpowiedni sposób. Twórca przyznał, że interesował się jedynie statystykami i rozgłosem, zapominając o celu, a przede wszystkim o innych osobach pracujących przy projekcie. Ze względu na to, postanowił on przelać 5 tysięcy złotych na cel koszalińskiego hospicjum, na potrzeby którego Klaun pierwotnie został stworzony.

Kolejną rzeczą, o którą często pytali widzowie Boxdela, była sprawa Vanessy. Niektórzy z nich twierdzili, że Michał nie przelał całej kwoty zebranej podczas charytatywnego streama na rzecz dziewczyny. YouTuber postanowił jednak wyjaśnić całą sytuację i odpowiedzieć na zarzuty. Boxdel w swoim materiale opowiada także o swoich maratonach, które kiedyś często pojawiały się na jego kanale i o innych rzeczach, którymi chciał się podzielić ze swoimi widzami. Tego typu spowiedź YouTubera ma być nie tylko wyjaśnieniem, ale i zakończeniem pewnego etapu pogłosek na temat głośnych spraw dotyczących jego przeszłości. Koniecznie obejrzyjcie cały materiał Michała.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.