Boxdel tłumaczy sytuację ze zbiórką dla chorej Vanessy

Boxdel tłumaczy sytuację ze zbiórką dla chorej Vanessy

Boxdel jest jednym z YouTuberów, którzy wywołują skrajne emocje wśród swoich widzów. Bardzo często padają przeróżne zarzuty wobec jego twórczości, jednak nie można mu odmówić dobrego serca. Jakiś czas temu zdecydował się on pomóc chorej Vanessie i zebrać dla niej pieniądze, o czym pisaliśmy tutaj. Sprawa ostatecznie przyjęła jednak negatywny wydźwięk.


YouTuber przygotował specjalny materiał, w którym wyjaśnia sytuację związaną ze zorganizowaną przez niego zbiórką. Jak wyznaje na początku filmu - zorganizował on taką zbiórkę pierwszy raz, ale chyba już ostatni. O wszystkim opowiada on w poniższym filmie:Boxdel przyznaje, że tuż po zakończeniu zbiórki wystąpiło wiele komplikacji prawnych i formalnych, gdyż nie posiadał on własnej fundacji. Dodatkowo widzowie Daniela Magicala chcieli mu uprzykrzyć życie, a sam Boxdel był wielokrotnie zastraszany.

Michał przyznaje, że ta sytuacja bardzo go przytłoczyła i sprawiła, że nie jest on już tak pozytywną osobą. Ma on jednak nauczkę na przyszłość, żeby nie robić zbiórek w internecie na własną rękę.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.