BOXDEL i Rafonix otworzyli wspólny kanał

BOXDEL i Rafonix otworzyli wspólny kanał

W zeszłym miesiącu informowaliśmy was o inicjatywie BOXDELA oraz Buddy, którzy postanowili razem zamieszkać, aby tworzyć kolejny wspólny projekt. W ostatnich tygodniach dołączył do nich m.in. Rafonix, który wraz z Michałem, wystartował ze wspólnym kanałem.


Znajomość Michała i Marcina zaowocowała już wiele razy w kilka łączonych projektów i serii na kanale YouTube obu panów, a w szczególności pierwszego z nich. Obaj pojawiali się także razem bardzo często na swoich mediach społecznościowych. Teraz wspólnych treści jest jeszcze więcej, gdyż Rafonix oraz Adamz zamieszkali w domu BOXDELA.

Współpraca obu twórców od zawsze budziła wielkie zainteresowanie, co mogliśmy widzieć po komentarzach i odsłonach materiałów z ich udziałem. Ostatnio także, BOXDEL pochwalił się statystykami instagram strory, które biją rekordy wyświetleń, gdy pojawia się na nich Rafonix. YouTuberzy wyszli teraz naprzeciw oczekiwaniom widzów i stworzyli wspólny kanał pod nazwą... "Śmieszny Kanał".

Pierwszym opublikowanym materiałem na kanale twórców jest #Hot16Challenge2 w wykonaniu Rafonixa, który chwile wcześniej został nominowany właśnie przez Michała.W komentarzu pod nowym filmem, twórcy krótko napisali:
To oficjalny kanał Michała i Marcina:). Subskrybujcie i klikajcie dzwona! Bedzie dobrze fest!

Możemy zatem wkrótce spodziewać się kolejnych wspólnych materiałów BOXDELA i Rafonixa! Czekacie na nie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.