BOXDEL z własną piosenką!

BOXDEL z własną piosenką!

Dzisiaj na kanale Boxdela pojawiła się jego autorska, pierwsza publiczna piosenka zatytułowana Dziękuję. W utworze usłyszeć możemy o najważniejszych wydarzeniach związanych z internetową karierą twórcy oraz o kontrowersyjnych sytuacjach, które YouTuber po raz kolejny wyjaśnia przed swoją publicznością. 

Piosenkę można określić jako podsumowanie dotychczasowej internetowej kariery Boxdela. Możemy usłyszeć o sprawach takich jak zbiórka pieniędzy dla Vanessy czy o wydarzeniach związanych z Klaunem z Koszalina. YouTuber poruszał już wszystkie kontrowersyjne sprawy we wcześniejszym filmie z wyjaśnieniami, jednak jakiś czas temu zmuszony został do usunięcia wszystkich swoich materiałów, o czym pisaliśmy na naszej stronie. Piosenka porusza wszystkie ważne tematy, które istotne są dla samego twórcy, jak i dla jego widzów.

Boxdel w opisie swojej piosenki przyznał, że tworzenie teledysku oraz samego utworu było dla niego wielką przyjemnością, jednak nie ma on w planach tworzyć od teraz muzyki. "Dziękuje to prawdopodobnie jednorazowy numer w którym chcę zawrzeć wszystko to co leżało mi na serduchu" - napisał YouTuber.


Jak oceniacie piosenkę Michała?

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.