Boxdel wraca do korzeni - otwiera kanał gamingowy!

Boxdel wraca do korzeni - otwiera kanał gamingowy!

Duże grono osób, które śledziło polską scenę YouTube dobre kilka lat temu często określa ją jako czas, kiedy twórcy oraz materiały na ich kanałach były po prostu lepsze. Wszystko się jednak zmienia oraz rozwija i to, co było kiedyś już nie powróci. Boxdel postanowił nieco odejść od tego stwierdzenia i zrobić ukłon w stronę starszych widzów, i utworzyć zupełnie nowy kanał gamingowy.


Jeśli jesteście nowymi widzami Michała lub po prostu nie oglądaliście polskich twórców kilka lat temu to już spieszymy z wyjaśnieniem. Jego aktualny kanał nie jest pierwszym, jaki prowadził w swojej karierze. Poprzez zafascynowanie klipami JJayJokera założył profil pod nazwą iDelti i główne materiały jakie na nim się pojawiały pochodziły z gry Minecraft. W tamtym czasie poznał wielu nagrywających do dzisiaj twórców, lecz poprzez brak dużej ilości wolnego czasu oraz odejścia trochę od Minecrafta (co spotkało się z niezbyt ciepłym uznaniem widzów) postanowił zupełnie usunąć kanał i zacząć od nowa. Boxdel opublikował nawet materiał, w którym przedstawia w ciekawy sposób swoją prawdziwą i internetową historię.


Na wczorajszym streamie Michał zapowiedział jednak powrót do nagrywania gier wideo. Poinformował obecną widownię o otwarciu nowego kanału o nazwie BOXI i powiedział, że już za niedługo pojawią się na nim pierwsze materiały. Boxdel nie zamierza przejmować się także żadną krytyką jeśli chodzi o Minecrafta, który również będzie obecny w podobnej postaci jak na iDelti - ciekawostki, luźne sesje. Na tę chwilę na gamingowym kanale nie ma żadnych filmów, lecz tych możemy spodziewać się naprawdę w niedługim czasie.

 

SPRAWDŹ LICZBĘ SUBSKRYPCJI SWOJEGO ULUBIONEGO TWÓRCY ZA POMOCĄ NASZEGO LICZNIKA NA ŻYWO!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.