BOXDEL odpowiedział na zarzuty Nitrozyniaka

BOXDEL odpowiedział na zarzuty Nitrozyniaka

Kilka dni temu na Twitterze doszło do wymiany zdań pomiędzy BOXDELEM i Nitrozyniakiem. Sytuacja została zapoczątkowana na gali MOVE Federation, skomentowana na streamach twórców, dalej rozwinięta na Twitterze, a wczoraj późnym wieczorem ostatecznie doczekaliśmy się materiału Michała na Sergiusza. Co z niego wynika?


Nitrozyniak znany jest w sieci z licznych i często kontrowersyjnych wypowiedzi. YouTuber, który nigdy nie przebiera w słowach, na gali MOVE miał skomentować kwestię zarobków graczy, w tym Zwykłego Kibica (zawodnika drużyny BOXDELA). W efekcie doszło do krótkiej wymiany zdań pomiędzy panami, a Nitro miał rzucić piłką w kierunku zawodnika z drużyny Michała.

W dalszej kolejności doczekaliśmy się odniesienia się do sprawy na streamie z udziałem zarówno Michała jak i Zwykłego Kibica, a później także na transmisji Nitrozyniaka. Wypowiedzi Sergiusza, które mocno uderzały w osobę BOXDELA, nie zostały pozostawione bez reakcji.

Michał na swoim Twitterze zamieścił post, który doprowadził do dalszej wymiany zdań z Nitrem. Wpis włodarza FAME wywołał w sieci wiele emocji, tym bardziej, że do pewnego momentu twórcy żyli w zgodzie.

 Ostatecznie BOXDEL zapowiedział na streamie Wardęgi, że wkrótce na jego kanał trafił materiał poświęcony dramie. Publikacji filmu doczekaliśmy się wczoraj wieczorem.

W filmie zatytułowanym "Nitro", Michał zarysował obraz całej sytuacji, zamieścił film z backstage'u gali MOVE oraz wypowiedział się w sprawie, odpowiadając na zarzuty Nitrozyniaka. Film głównie skupił się na domysłach Sergiusza dotyczących tego, że BOXDEL trzyma się tylko z tymi osobami, które w danym momencie są popularne.Widzowie BOXDELA pozytywnie przyjęli materiał influencera. Wielu domaga się jednak pozytywnego zakończenia sprawy, bowiem widownia obu twórców w sporej mierze ogląda z przyjemnością zarówno jednego, jak i drugiego YouTubera.

Jak zakończy się ta drama? Tego jeszcze nie wiemy. Czy Nitrozyniak zabierze głos po publikacji BOXDELA? Jest to wielce prawdopodobne, jednak do tej pory nie pojawił się żaden komentarz YouTubera w sprawie tego, co powiedział Michał w swoim materiale. Nie pozostaje nam zatem nic więcej, jak czekać na dalszy rozwój sytuacji.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.