Boxdel odpowiada na zarzuty CzuuXa

Boxdel odpowiada na zarzuty CzuuXa

O CzuuXie zrobiło się ostatnio znowu głośno, przy okazji wydania przez  niego nowej piosenki "O co ci chodzi?", o której pisaliśmy tutaj. Nie została ona pozytywnie przyjęta przez internautów, o czym świadczy ilość łapek w dół pod tym utworem - prawie 200 tysięcy. Od tego czasu twórczość Piotrka stała się jednym z popularniejszych tematów na YouTube. Na jego temat wypowiedzieli się między innymi Isamu, Boxdel, Wigeusz, czy ZeboPL.


Kilka dni temu na kanale Boxdela pojawił się film, w którym wypowiada się  on na temat CzuuXa i wytyka mu podobieństwa do innego twórcy, który również próbuje swoich sił w rapie. W Internecie bardzo powszechna jest opinia, że Piotrek inspiruje się twórczością Young Multiego, na co mogą wskazywać zrobione w podobnym czasie dredy, zbliżony rodzaj muzyki, którą produkują i podobny pseudonim artystyczny.

Tutaj możecie obejrzeć pierwszy film Boxdela o CzuuXie:


Film YouTubera znanego z tworzenia serii ciekawostek dotarł do młodego rapera. Na streamie zaczął on wyjaśniać, że podobieństwa między nim a Multim wynikają z tego, że inspirują się oni tym samym twórcą - Lil Pumpem. CzuuX podczas swojej transmisji żalił się również, że na jego temat powstaje wiele filmów tworzonych przez małych twórców, których widownia idzie ślepo za głosem swoich idoli, co jeszcze bardziej zwiększa hejt na niego.

Obejrzyjcie fragment live streama CzuuXa, o którym mowa:


Na odpowiedź Boxdela nie trzeba było długo czekać. Twórca w swoim filmie wskazuje na hipokryzję ze strony młodego rapera, który oskarża go o to, że wypowiada się na temat, w którym dobrze się nie orientuje, przy czym sam źle wymawia nazwę jednego z raperów. Mówi on również, że CzuuX źle zinterpretował jego słowa i włożył w jego usta coś, czego nigdy nie powiedział, a ludzie podchwycili wersję Piotrka, z czego twórca chce się wybronić tym filmem.

Tutaj zobaczycie materiał, o którym mowa:


Prawdą jest, że twórczość CzuuXa jest zbliżona do tego, co produkuje Multi oraz mają podobny styl. Jednak tak wielka fala hejtu, którą został oblany Piotrek, jest bardzo przytłaczająca, a dla osoby w tak młodym wieku, może być czymś bardzo trudnym do zniesienia i skutkować zakończeniem kariery. CzuuX twierdzi jednak, że się nie podda i będzie dalej robił to, co kocha.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl