Boxdel i Medusa odwiedzili Daniela Magicala!

Boxdel i Medusa odwiedzili Daniela Magicala!

Wczoraj na Urzędniczej miało miejsce wielkie wydarzenie, którego chyba nikt by się nie spodziewał. Danielowi Magicalowi została złożona niespodziewana wizyta.


Boxdel przyjechał razem z Medusą do Daniela Magicala, po to by wspólnie odwiedzić toruńskiego streamera. Spotkanie można było zobaczyć z dwóch perspektyw - Boxdela oraz Daniela. Na Instagramie natomiast można znaleźć zdjęcie Michała z Panią Gosią.

Z panią Gosią ☄️❤️.


Post udostępniony przez BOXDEL (@boxdel)


Warto zaznaczyć, że zarówno Boxdel jak i Medusa mieli na pieńku z toruńskim streamerem, a w ostatnim czasie ich relacje nie wyglądały najlepiej. Podczas streama jednak panowała na tyle przyjazna atmosfera, że dwójka gości dostała zaproszenie do domu na Urzędniczą.Podczas około 20-minutowej wizyty mogło dojść do zakopania topora wojennego między Boxdelem a Danielem Magicalem. Daniel wyciągnął do niego rękę na zgodę, na co Boxdel odparł, że trzeba to jeszcze przemyśleć i może z nim przybić tylko symbolicznego żółwika. Zanim do tego doszło, Medusa podał rękę Danielowi, który ochoczo się z nim pogodził.

Chociaż zgoda buduje i lepiej jest obserwować, kiedy ktoś dochodzi do porozumienia, to jednak w komentarzach widać głównie głosy niezadowolenia ze spotkania YouTuberów. Wiele z nich wytyka Boxdelowi i Medusie hipokryzję i fałsz, twierdząc, że najpierw wyzywają Daniela, a później przyjeżdżają do niego i udają, że wszystko jest w porządku. Jesteśmy ciekawi, jak będą wyglądały stosunki między nimi w przyszłości i czy wczorajsze spotkanie będzie miało na nie wpływ.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.