Boxdel rusza z serią o zarobkach YouTuberów

Boxdel rusza z serią o zarobkach YouTuberów

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, ile zarabia Wasz ulubiony internetowy twórca, to nowa seria Boxdela na pewno będzie pomocna w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie. W pierwszym odcinku YouTuber postanowił przyjrzeć się osobie bardzo popularnej w ostatnim czasie, dla której pieniądze nie są tematem tabu. 


Na początku materiału twórca opowiedział także trochę o swojej sytuacji po FAMEMMA oraz wyjaśnił widzom przyczyny swojej nieobecności w mediach społecznościowych. Boxdel zapowiedział także, że chce teraz powrócić do tworzenia filmów z zupełnie nową serią, w której będzie analizował zarobki YouTuberów oraz będzie poruszał tematy związane właśnie z zarabianiem w internecie.

Najnowszy odcinek na kanale Boxdela po dłuższej przerwie w całości poświęcony był analizie kanału Lorda Kruszwila. Twórca na początku dokładnie opisał funkcjonowanie kanału Marka, a następnie na podstawie statystyk obliczył możliwy miesięczny dochód z kanału. Po dokładnej analizie Boxdel postanowił sprawdzić, czy jego przypuszczenia pokrywają się z rzeczywistością i zadzwonił do Lorda Kruszwila, aby dowiedzieć się, czy udało mu się trafić w prawdziwą kwotę.Nowa seria przypadnie do gustu osobom, które lubią szczere i otwarte podejście do tematów związanych z pieniędzmi. Boxdel chce dać swoim widzom możliwość dowiedzenia się interesujących informacji, które mogą być pomocne w rozpoczęciu swojej własnej internetowej kariery.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.