BOXDEL i Budda startują z własnym projektem!

BOXDEL i Budda startują z własnym projektem!

Współpraca Boxdela oraz Buddy przez ostatnie miesiące zarysowywała się coraz mocniej. Obaj twórcy często wzajemnie występowali na swoich materiałach, a ich wspólny projekt wisiał w powietrzu już od dłuższego czasu. Wczoraj YouTuberzy oficjalnie wystartowali ze sporym przedsięwzięciem. 


Nowy projekt Boxdela oraz Buddy można porównać do popularnego ostatnio konceptu "domu YouTuberów", jednak nie będzie to do końca ten sam typ kontentu, który znamy choćby z kanału Friza czy Stuu. Twórcy wynajęli luksusowy apartament w centrum Krakowa, który będzie od teraz głównym filarem całego przedsięwzięcia. Sam typ kontentu, jaki zamierzają tworzyć, nie został jeszcze jasno określony, jednak wspólne mieszkanie ma ułatwić im organizację pracy i realizację przyszłych dużych projektów.Znając poprzednie materiały tworzone we współpracy obydwu YouTuberów możemy na pewno spodziewać się dużej dawki treści motoryzacyjnych, ale na pewno twórcy mają w zanadrzu inne pomysły, którymi zamierzają zaskoczyć widzów. Głównym patronem medialnym całego przedsięwzięcia jest marka GBS, co jest bardziej niż wyraźnie zaznaczone, już w pierwszym filmie z projektu.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.