"Dla mnie jesteś smutnym człowiekiem" - Boxdel dosadnie o kanale Okiem Fabiana

Jak już wszyscy dobrze wiemy, na polskim YouTube cały czas coś się dzieje. Wczoraj wieczorem na swoim streamie na YouTube, Boxdel zapowiedział, że chce osobiście spotkać się z twórcą kanału Okiem Fabiana, aby porozmawiać i wyjaśnić zaistniałą między nimi sytuacje. O co dokładnie chodzi Michałowi?


Od czego się zaczęło?

Wszystko zaczęło się od filmiku Boxdela na temat konfliktu między Ahusem oraz Amoczkiem. Po obejrzeniu materiału Fabian podczas swojego livestreama stwierdził, że Boxdel nie potrafi określić po której stronie stoi i raz broni jednych, a później innych. Michał dowiedział się o tym, co działo się na streamie u Fabiana i poprosił go o rozmowę na TeamSpeak'u. YouTuberzy rozmawiali ze sobą do czasu, kiedy Boxdel zmuszony był opuścić rozmowę w celu oglądania transmisji ZWG na jego własny temat. Jednak według Fabiana, Michał nie wyszedł ze względu na trwającego live'a, a ze względu na pojawienie się Amoczka, który również dołączył do rozmowy Boxdela i Fabiana.


Po skończonej transmisji ZWG, Boxdel nie wrócił na TeamSpeak'a, aby kontynuować rozmowę, lecz sam włączył swojego streama i publicznie zaznaczył przy swoich widzach, że chce dokończyć swoją dyskusję z Fabianem i na pewno wrócą oni jeszcze do tego tematu. Wszystkie te wydarzenia zdenerwowały Fabiana, który na swój kanał wrzucił film z opisem sytuacji z jego punktu widzenia. Oprócz tego, w materiale znajduje się również fragment rozmowy twórców.


Boxdel komentuje film na kanale Okiem Fabiana

Boxdel nie porzucił tej sprawy i postanowił odpowiedzieć na zarzuty. Wczoraj w okolicach godziny 21:40 rozpoczął transmisję na żywo, podczas której na prośbę fanów obejrzał i skomentował film Fabiana. Widać było, że materiał tego YouTubera zdenerwował Boxdela. Później sprawa przybrała zupełnie inny bieg wydarzeń. Michał wyznał, że jest w stanie odwiedzić dom Fabiana, ponieważ zna jego dokładny adres. Czekał jedynie na wyraźną wiadomość i akceptację spotkania ze strony Fabiana. Sam powiedział, że twórca ten jest według niego smutnym człowiekiem, który stale się pogrąża. Po jakimś czasie do Boxdela dołączył też Medusa, który zaradził mu, aby Michał dokładnie przemyślał ewentualny wyjazd do Fabiana, ale zapewnił także, że jeśli Boxdel zdecyduje się jechać, to on pojedzie razem z nim. Wszystko na żywo oglądał Fabian, który postanowił napisać do Michała wiadomość na Facebooku. Na ten moment nie wiemy czy do ewentualnego spotkania YouTuberów faktycznie dojdzie. Mimo tego, Boxdel pod koniec transmisji oficjalnie powiedział, że oferta jest nadal aktualna i prawdopodobnie jeszcze pojawi się materiał w tej sprawie.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl