Boxdel pokazuje swój nowy dom za milion złotych!

Boxdel pokazuje swój nowy dom za milion złotych!

Boxdel w ostatnim czasie przeszedł bardzo dużą transformację z YouTubera w bardzo przedsiębiorczego człowieka, który zajmuje się kilkoma firmami i organizuje bardzo duże projekty pokroju Fame MMA. W nowym filmie pokazuje on zmiany, jakie u niego zaszły.


Dom, który pokazuje Michał na vlogu jest według niego wart milion złotych. Twórca dopiero się do niego wprowadził i dlatego też postanowił oprowadzić swoich widzów po nowych włościach. Nie wstydzi się on pokazać tego, że aktualnie zarabia ogromne pieniądze:Przy okazji YouTuber zdobywa się na kilka szczerych zdań od siebie. Przyznaje on, że jego życie zmieniło się w ostatnim czasie w bardzo dużym stopniu za sprawą sukcesu Fame MMA i innych projektów, w które jest zaangażowany. Za tym wszystkim idą pieniądze, jednak jak sam stwierdza, szczęście nie zawsze idzie z nimi w parze. Chodzi między innymi o to, że aktualnie nie jest on w stanie prowadzić kanału na YouTube i oddzielnie zajmować się sprawami biznesowymi, dlatego musi on połączyć te dwie ścieżki w jedną.

Wygląda więc na to, że Boxdel chce pokazywać na swoim kanale jego aktualne życie i sprawy, którymi się zajmuje na co dzień. Zachęca przy tym swoich widzów, żeby zadawali mu pytania i pisali, co chcieliby zobaczyć w kolejnych filmach związanych z jego działalnością.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.