Boxdel z ważnym filmem o swoim zdrowiu i przyszłości kanału

Boxdel z ważnym filmem o swoim zdrowiu i przyszłości kanału

Kilka dni temu Boxdel zmuszony został do usunięcia wszystkich filmów ze swojego kanału, o czym pisaliśmy już na naszej stronie. W materiale dotyczącym tej sprawy twórca wspomniał o swoich problemach zdrowotnych, które wpłynęły na przerwę w nagrywaniu. Teraz YouTuber opowiada, co dokładnie dzieje się z jego zdrowiem, a także jak będzie wyglądał jego kanał.


Wczorajszy materiał Boxdela to istotny film dla wszystkich widzów chcących dowiedzieć się więcej na temat aktualnych problemów zdrowotnych Michała. Twórca ma arytmię serca, która wpłynęła na bardzo zły stan zdrowia YouTubera w ostatnich miesiącach. Boxdel przyznał, że choroba nie wyklucza go na przykład z uprawiania sportu czy chodzenia na imprezy, jednak zdecydowanie musi on na siebie uważać, dbając przy tym o swoje zdrowie.

Twórca postanowił opowiedzieć o początkach swojej choroby i pierwszych problemach z sercem, które pojawiły się pod koniec roku. Boxdel zdaje sobie sprawę, jak poważna była jego sytuacja, co kilkukrotnie podkreślał w materiale.


W dalszej części materiału twórca odniósł się do usunięcia wszystkich materiałów ze swojego kanału. Dzięki temu, YouTube ponownie umożliwił mu streamowanie, które przez jakiś czas u Michała było zablokowane. YouTuber powiedział, że zamierza wrócić do regularnej publikacji materiałów oraz transmisji na żywo. Twórca dodatkowo planuje otworzenie drugiego kanału, na którym będzie publikował jedynie filmy z ciekawostkami.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.