Naruciak zapowiada duże zmiany na swoich kanałach

Naruciak zapowiada duże zmiany na swoich kanałach

Na kanale Boruciaka pojawił się wyjątkowy materiał zapowiadający ważne zmiany. Twórca ogłosił, że zakończeniu uległy właśnie wszystkie prowadzone dotychczas serie. Poinformował przy okazji o nadchodzących planach.


Naruciak/Boruciak to niewątpliwie influencer, przy którym dorastało mnóstwo osób. Oczywiście wszystko zaczęło się od Minecrafta, a dopiero potem ewoluowało do m.in. treści commentary.

Adam jest jednym z najpopularniejszych twórców internetowych w kraju, więc zaskakująca może być wiadomość o zakończeniu przez niego dotychczasowej działalności na YouTube. Jak jednak przyznaje w swoim najnowszym materiale - proces nagrywania kolejnych materiałów przebiegał hurtowo i bez czerpania jakiejkolwiek przyjemności. Do tego wszystkiego doszła depresja oraz innego rodzaju zaburzenia.

Przez ponad dwa lata Naruciak zbierał się do nagrania filmu, gdzie ogłasza, że "ma dość". Udało mu się to dopiero teraz, co z pewnością jest smutną wieścią dla wszystkich osób, które oglądały go od wielu lat.Influencer nie znika z sieci, lecz planuje w końcu "zdjąć maskę" i pomówić o nieco poważniejszych tematach. Dlatego też publikowane materiały będą różnić się od innych praktycznie o 180 stopni. Dotyczyć mają kontrowersyjnych oraz bieżących kwestii.

Na kanale Naruciak nadal pojawiać się będzie seria "CIUMKAJ LOCZKI", lecz w przyszłości i ona ma ulec zawieszeniu. Nie wiadomo jednak kiedy. Główne zmiany na razie dotyczą więc na razie Boruciaka.

 

Co sądzicie o zmianach u Adama? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.