Borderlands 3 do pobrania za darmo na Epic Games Store

Borderlands 3 do pobrania za darmo na Epic Games Store

Epic Games Store każdego tygodnia udostępnia kolejne produkcje, które przez następne 7 dni można pobrać do swojej biblioteki całkowicie za darmo. Tym razem Epic zaskoczyło graczy, dzieląc się naprawdę świetną i znaną pozycją.


Mowa o grze Borderlands 3, która została udostępniona do pobrania za darmo 19 maja o godzinie 17:00. Czas na pobranie produkcji bez żadnych opłat mamy natomiast do 26 maja i jeśli to zrobimy, gra zostanie na stałe przypisana do naszej biblioteki Epic Games Store.

 Gra Borderlands 3 to strzelanka pierwszoosobowa z elementami komputerowej gry fabularnej opracowana przez Gearbox Software i wydana przez 2K Games. Tytuł miał swoją premierę we wrześniu 2019 roku, a jej standardowa cena wyniosła 259,99 zł.Warto zaznaczyć, że darmowy Borderlands nie jest jedyną ciekawą ofertą, która aktualnie promowana jest przez Epic. Na Games Store trwa właśnie promocja MEGA Sale, która zapewnia zniżkę 25% na pełne wersje gier droższych niż 59,99 zł oraz rabaty sięgające 75% na wybrane pozycje. Koniecznie sprawdźcie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.