BNT opublikował film z wejścia na wieżę Eiffla

BNT opublikował film z wejścia na wieżę Eiffla

BNT, który w Polsce zasłynął po publikacji filmu z wspinaczki na Marriott w Warszawie, wciąż podejmuje się kolejnych ekstremalnych wyzwań. Tym razem podzielił się z widzami materiałem z wejścia na jeden z najbardziej znanych obiektów architektonicznych na świecie - wieżę Eiffla.


BNT od wielu tygodniu dzieli się kolejnymi materiałami z Francji, w której zdobył już kilka budynków. Najbardziej wyczekiwanym obiektem była jednak wieża Eiffla - prawdziwy symbol Paryża oraz całej Francji. Wejście na budowlę wiąże się jednak z ogromem konsekwencji ze względu na fakt, jak strzeżone jest to miejsce. Nieprzypadkowo Marcin Banot wraz z Leo Urbanem wybrali się na wieżę Eiffla na końcu serii wspinaczek po paryskich obiektach. Przygotowania do wspinaczki możecie obejrzeć poniżej:Dziś kanale BNT opublikowany został wyczekiwany materiał ze wspinaczki na mierzącą 324 metry wieżę Eiffla. FIlm w kilka godzin od publikacji został obejrzany prawie 100 tysięcy razy, a my jesteśmy pewni, że w najbliższych dniach osiągnie kolejne setki tysięcy odsłon. Komentarze pod materiałem mówią jasno, że jest to jedna z najlepszych wspinaczek Banota.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.