BNT opublikował film ze wspinaczki w Paryżu

BNT opublikował film ze wspinaczki w Paryżu

Marcin Banot - twórca kanału BNT, kilka dni temu dokonał kolejnego po wejściu na warszawski hotel Marriot, tak ekstremalnego wyczynu. Twórca wspiął się na wieżowiec Montparnasse - drugi najwyższy budynek Paryża, którego dach znajduje się na 210 metrach.


O sprawie informowaliśmy 18 września, kiedy to na Twitterze pojawiły się pierwsze nagrania z wejścia Polaka, a zaraz po tym zdjęcia we francuskich mediach z jego aresztowania. W opublikowanym dziś na kanale BNT materiale, możemy obejrzeć całość wspinaczki Marcina na wieżowiec. Twórca, jak już nas do tego przyzwyczaił, dokonał tego bez jakichkolwiek zabezpieczeń. W filmie bardzo ciekawy jest fakt, że przez część drogi, Marcinowi towarzyszył ratownik, który opuścił się na linie ze szczytu wieżowca do wysokości, na której był Polak. BNT oczywiście nie skorzystał z jego pomocy i na swoich siłach przeszedł całe 210 metrów budynku. Tym samym Banot zaprzeczył wszelkim doniesieniom medialnym niektórych portali, które błędnie wspomniały, że Marcin został zdjęty z budynku w połowie trasy.Dzisiejszy film w zaledwie kilka godzin został obejrzany ponad 200 tysięcy oraz zostawiono pod nim ponad 36 tysięcy łapek w górę oraz tysiące komentarzy z gratulacjami dla Marcina. Co sądzicie o wyczynie Polaka?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.