Twórca kanału BNT zdradził kulisy wejścia na hotel Marriott

Twórca kanału BNT zdradził kulisy wejścia na hotel Marriott

Marcin Banot - twórca kanału BNT, w ostatnim czasie zdobył wielką sławę za sprawą wejścia na hotel Marriott w Warszawie bez żadnych zabezpieczeń. Teraz YouTuber postanowił zdradzić kulisy tego wyczynu. 


O fakcie wspięcia się na hotel Marriott w Warszawie przez śmiałka pisaliśmy już tutaj. Tydzień później, twórca BNT opublikował pełne wideo, w którym z kilku kamer pokazał jak wyglądało zdobywanie szczytu wieżowca. Film ten obejrzycie klikając tutaj. Wczoraj Marcin Banot postanowił podzielić się z widzami szczegółami tej ekstremalnej akcji. W epilogu historii zdradził m.in. co stało się po tym, jak złapała go policja, a także co czuł podczas wejścia na dach hotelu.Marcin powiedział także, że wspinaczka okazała się dla niego trudniejsza niż się spodziewał. Powierzchnia obiektu była wykonana ze szła, na którym trudno było się wspinać, w porównaniu do "symulatora" stworzonego wcześniej w celu przećwiczenia wejścia na hotel. Ten jednak przydał się na inny sposób, o czym dalej mówi YouTuber:
Na szczęście przy pomocy tego symulatora udało mi się wypracować zapas siłowo-wytrzymałościowy, który pozwolił mi się nie zabić. Wydaje mi się, że jakby nie ten zapas, to mogłoby być nieciekawie, bo musiałbym się poddać w połowie i wtedy strażacy mogliby się wykazać.

Gratulujemy twórcy tego wyczynu i mamy nadzieję, że przyszłe materiały będą kończyły się podobnymi sukcesami.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.