Stało się! Blowek wyprzedził Abstrachuje i jest drugim największym YouTuberem w Polsce

Stało się! Blowek wyprzedził Abstrachuje i jest drugim największym YouTuberem w Polsce

Blowek wydaje się nie zatrzymywać i pewny swego wita nowych subskrybentów na kanale. W dniu dzisiejszym YouTuber wyprzedził w rankingu największych polskich kanałów Abstrachuje, czyli prekursorów i jednych z najbardziej znanych twórców internetowych w Polsce. 
30 stycznia Blowek wyprzedził w rankingu Rezigiusza (więcej TUTAJ).  Dziś, 250 tysięcy subskrybentów później, wyprzedza ekipę Abstrachuje, a przed nim wyżej został tylko Sylwester Wardęga, który od paru dobrych miesięcy wydawać by się mogło nie może odnaleźć się na swoim kanale.

Ostatnie miesiące są zdecydowanym pasmem sukcesów dla Karola, który osiąga największe przyrosty na polskim YouTube. Wszystko za sprawą regularności, różnorodności publikowanych materiałów, a także transmisjom na żywo, które okazały się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich twórców na YouTube.

Dzisiejszą zmianę na drugim miejscu w rankingu Blowek też zawdzięcza transmisji na żywo, która cały czas trwa. W przeciągu kilkudziesięciu minut kanał YouTubera zasubskrybowało około 3 tysięcy użytkowników.

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO RANKINGU POLSKICH YOUTUBERÓW


 

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.