Jack Gadovsky z nową formułą

Jack Gadovsky z nową formułą "wjazdu na chatę" i odwiedzinami u Blowka

Na początku czerwca tego roku poznaliśmy nowego najpopularniejszego polskiego YouTubera. SA Wardęgę wyprzedził wtedy Blowek, który obecnie wielkimi krokami zbliża się po czwarty milion subskrypcji. Po latach oczekiwań, Jack Gadovsky postanowił "wjechać na jego chatę" i to w naprawdę ciekawym stylu!


Twórczości Jacka Gadzinowskiego odpowiedzialnego za serię "WJAZD NA CHATE" nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Tyle tylko, że ta co jakiś czas zmienia się pod względem jakości, treści i ogólnego stylu oprowadzania po mieszkaniu danego YouTubera. Jack Gadovsky odważył się rozpocząć nową formułę wjazdów, czyli tzw. "reality check" przy współpracy z HBO GO.

Tak właśnie powstał dzisiejszy materiał z Blowkiem. W najnowszym odcinku, kamera pokazała jak mieszka najpopularniejszy polski YouTuber. Cały materiał trwa blisko 20 minut i przeplatany jest licznymi wstawkami w formie wywiadu. Karol opowiedział m.in. jak na przestrzeni lat zmieniła się jego twórczość, czym różni się to co pokazuje na filmach, a to jak wygląda jego życie prywatne oraz jak doszło do tego, że z YouTube od dawana się utrzymuje. YouTuber zaprosił także wszystkich na backstage swoich materiałów. We wjeździe na chatę pojawiła się Narina, która pomaga Blowkowi przy tworzeniu filmów i opowiedziała widzom jak wygląda jej praca od kuchni. Na sam koniec Karol pozostawił ważną wiadomość dla wszystkich tych, którzy zaczynają swoją przygodę z YouTube. Koniecznie zobaczcie ten materiał!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.