Blowek przeprowadził wywiad z premierem Morawieckim

Blowek przeprowadził wywiad z premierem Morawieckim

W sieci znaleźć można liczne informacje odnośnie koronawirusa. Część z nich to niestety fake newsy, które wzmagają obawy i panikę wśród społeczeństwa. Blowek postanowił zdementować kilka plotek odnośnie pandemii poprzez wizytę u... premiera RP - Mateusza Morawieckiego.


Na kanale Karola pojawił się właśnie nietypowy materiał. Twórca otrzymał bowiem zaproszenie od Mateusza Morawieckiego - premiera RP - na spotkanie, które miałoby pomóc w walce z fake newsami dotyczącymi pandemii koronawirusa (SARS-CoV-2). Blowek zapytał się swoich widzów o zdanie - Ci niemalże jednogłośnie opowiedzieli się za wizytą influencera w Kancelarii Premiera.Tak też się stało. Karol udał się do premiera i przeprowadził z nim krótki wywiad składający się z pytań zadanych przez społeczność na Instagramie. Mateusz Morawiecki zdementował plotki odnośnie np. zamykania miast i województw czy przekładania matur oraz wyborów prezydenckich.

Pod filmem można znaleźć mnóstwo pozytywnych reakcji na temat wywiadu. Komentujący wyrażają swoje zadowolenie zarówno z decyzji Pana premiera odnośnie zaproszenia Karola, jak i sposobu przeprowadzenia rozmowy przez Blowka.

Miejmy nadzieję, że po obejrzeniu wywiadu, część osób zrozumie powagę sytuacji i przyłączy się do akcji #zostańwdomu.

 

Co sądzicie o wywiadzie przeprowadzonym przez Blowka? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.