Blowek na trasie ekstremalnego biegu Runmageddon!

Blowek na trasie ekstremalnego biegu Runmageddon!

Blowek to twórca, który od dłuższego czasu przyciąga dużą publikę regularnie publikowanymi treściami. Niedawno poinformował swoich swoich widzów, że potrzebuje przerwy od nagrywania na nieokreślony czas. Okazuje się, że okres, w którym nie publikował filmów spędził naprawdę aktywnie.


Na początku miesiąca mieliśmy okazję oglądać film, w którym Karol powiadamia swoich odbiorców, że przez jakiś czas nie będą pojawiać się na jego kanale żadne inne materiały. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Na kanale byłego prezentera MaturaToBzdura.TV Marcina Freja, pojawił się jednak ciekawy film, który udowadnia, że Blowek nie marnował czasu, a aktywnie go spędzał. Wziął on udział w m.in. jednym z największych biegów przeszkodowych w Polsce - musiał pokonać wysokie ściany, lodowatą wodę morską, podnosić ciężkie kłody oraz stawiać czoła innym przeszkodom wymyślonych przez organizatorów. Karol wypowiedział się także na temat swojego podejścia do biegania - przyznał się, że przez nauczyciela wychowania fizycznego nigdy nie ciągnęło go do tego, lecz uważa, że to wyzwanie było naprawdę Ciekawe. Wydawać by się mogło, że ten twórca nie jest jakimś fanem sportu, lecz z jego opowieści wynika, że naprawdę lubi wysiłek.Blowek musiał pokonać osiem kilometrów ciężkiej trasy. Trzeba przyznać, że z pewnością nie wszyscy byliby zdolni do takich wyzwań, jakie narzucone były na powyżej opisanym biegu. Karolowi największy problem sprawiło przeprawienie się przez polskie morze, którego temperatura była naprawdę niska.

 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.