Blowek i 2000 zdrapek!

Blowek i 2000 zdrapek!

Jeśli bacznie śledziliście nasz fanpage, to mogliście zauważyć, że Blowek przekroczył w ostatnich dniach liczbę 2 milionów subskrypcji. To nie zwykła okazja, która nie może zostać uczczona bez odpowiedniego, specjalnego filmu. Dziś Karol opublikował film, w którym zdrapuje aż 2000 zdrapek! Na pewno wydał na nie sporą ilość gotówki, lecz kwota z łatwością może zostać pomnożona, wystarczy ogromne szczęście oraz odrobina cierpliwości!


Tak naprawdę, Blowek wypuścił dwa speciale! Jednym z nich było wideo, w którym wyczekuje 2 000 000 subskrypcji przy pomocy serwisu akshatmitta. Strona ta, nalicza przyrost subów w czasie rzeczywistym, bez opóźnienia jak w przypadku mechanizmu YouTubowego. Uśmiech i radość, którą mogliśmy zauważyć na twarzy Blowka była nie do opisana słowami. Sprawdźcie sami!
Jego widzowie myśleli, że to koniec specjalnych materiałów i wszystko będzie po staremu. Na szczęście Karol przygotował dla nich ogromną niespodziankę, którą zapowiedział rano na swoim Facebooku. Trzeba przyznać, stos zdrapek wygląda genialnie. Teraz pozostało jedno pytanie. Czy aby na pewno to się opłaca? Na to pytanie uzyskaliśmy odpowiedź wieczorem!Blow myślał, że będzie miał problemy z kupnem takiej ilości zdrapek. Na szczęście ilość sklepów, w których dokonał zakupu można policzyć na palcach jednej ręki. Niestety okazało się to nieopłacalne. Na zakupy wydał 2000 zł, kupił 2000 zdrapek, a wygrał jedynie 460 złotych. Wygrana kwota zostanie przeznaczona na cel charytatywny. Cel wybiorą widzowie. Mimo, że Karolowi się nie udało wyjść na plus to i tak jest zwycięzcą, ponieważ na swoim YouTubowym koncie ma aż 2 miliony wiernych widzów, a tego nie można kupić za żadne skarby świata:
Jak Wam się podoba odcinek specjalny? Odważyliście się przeznaczyć taką kwotę na zdrapki? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl