Nowa usługa dobierze komputer idealnie pod ciebie!

Nowa usługa dobierze komputer idealnie pod ciebie!

Technologiczny świat jest olbrzymi, a różnorodność modeli i marek poszczególnych części komputera może osobę chcącą dokonać zakupu przyprawić o ból głowy. Z pomocą przychodzi tutaj BLD, czyli nowa usługa, która dobierze komputer dla gracza według jego potrzeb.
BLD to nowa usługa, która pozwoli osobom bez technologicznej wiedzy na dobranie gamingowego komputera dostosowanego do własnych potrzeb. Ilość dostępnych na rynku modeli sprzętu potrafi przytłoczyć osobę, która chce komputera używać do grania, niekoniecznie zaś chcącą przeszukiwać internet w poszukiwaniu informacji, porównań czy recenzji w celu wybrania najlepszej możliwej konfiguracji. BLD ma być przeznaczone do takich właśnie osób. Pierwszym krokiem jest wybranie gier z listy, którymi klient mógłby być zainteresowany. Obecnie jest ich zaledwie 18, pozwala to jednak w jakiś sposób uzyskać ogólny pogląd na preferencje użytkownika i na dobranie odpowiedniego sprzętu.Następnym krokiem jest wybór przedziału cenowego, którym jesteśmy skłonni wyłożyć na nowy sprzęt. Po dokonaniu wyboru strona prezentuje nam proponowane zestawy w cenie zbliżonej do wybranej, a także ilość FPSów, które osiągać ma dany komputer.

Na koniec pozostaje nam wybrać detale, jak na przykład kolor zestawu. Cała przyjemność, jak można się domyślić, nie dzieje się za darmo. Do kosztu sprzętu doliczane jest 150$ na złożenie oraz zapakowanie zestawu. Nie jest to szczególnie zaskakujące, zwłaszcza że gotowe zestawy komputerów są zazwyczaj w zawyżonej cenie. Szczerze wątpię, że BLD odniesie większy sukces poza Stanami Zjednoczonymi, jeśli jednak przyjmie się tamże, nie jest wykluczone, że nasi rodacy zaadaptują pomysł na nasz rynek. Czy uważacie, że podobna usługa mogłaby znaleźć dla siebie miejsce w Polsce?

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl