Bladii z nowym kanałem!

Bladii z nowym kanałem!

Bladii to twórca internetowy, który tworzy materiały od ponad siedmiu lat. Główną tematyką jego kanału są gry wideo, lecz sporadycznie stara się on urozmaicać content o inne treści. Jeśli preferujecie vlogi lub challenge Pawła, to mamy dla Was dobrą wiadomość!


Na głównym profilu Pawła pojawił się bowiem krótki materiał informacyjny, w którym opowiada nieco o swojej przyszłości w internecie. Twórca przyznaje, że regularność nagrywania przez niego filmów "niegamingowych" pozostawia wiele do życzenia i chciałby ten stan rzeczy wreszcie zmienić.

Jak? YouTuber otworzył właśnie nowy kanał okrzyknięty własnym imieniem i nazwiskiem. Możemy się na nim spodziewać licznych vlogów, challenge'y czy odcinków z popularnej serii "BUNKIER LIFE". Wspomniany film informacyjny znajdziecie poniżej, a TUTAJ przejdziecie do świeżego kanału.Pawłowi życzymy oczywiście powodzenia z rozwojem "starego", jak i nowego profilu!

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.