Nowe przecieki dotyczące 5. sezonu Black Mirror!

Nowe przecieki dotyczące 5. sezonu Black Mirror!

Rozpoczął się grudzień, a wraz z nim urosło zainteresowanie serialem Black Mirror, który planowany był właśnie na ostatni miesiąc roku. Poprzednie sezony produkcji Netflixa pojawiały się przeważnie pod koniec roku, co także wzbudziło zainteresowanie nadchodzącymi odcinkami. Netflix natomiast przez pomyłkę zdradził widzom, kiedy powinien pojawić się piąty sezon.  


Ten serial wyczekiwany jest przez fanów z dużą niecierpliwością. Wszystkie informacje dotyczące Black Mirror utrzymane są w tajemnicy aż do oficjalnej zapowiedzi Netflixa, która zwykle pojawiała się mniej więcej właśnie pod koniec roku. Pomyłka serwisu Netflix spowodowała jednak wyciek informacji dotyczących daty premiery.Oficjalne konto Netflixa na Twitterze opublikowany został wpis z grudniowymi premierami, na której pojawił się także pierwszy odcinek 5. sezonu Black Mirror. Pierwszy odcinek szalenie wyczekiwanego kolejnego sezonu serialu będzie miał swoją premierę 28 grudnia i będzie zatytułowany "Bandersnatch". Na ten moment nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego, o czym będzie opowiadał, jednak zwiastun nowych odcinków może pojawić się w każdej chwili.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.