Oficjalny zwiastun pierwszego odcinka 5. sezonu Black Mirror już jest!

Oficjalny zwiastun pierwszego odcinka 5. sezonu Black Mirror już jest!

Fani Black Mirror mogą już zacierać ręce na porządną ucztę. Chociaż jutro, 28 grudnia, pojawi się tylko jeden odcinek  nowego sezonu serialu, to jednak będzie on na tyle duży, że można traktować go jako wspomnianą ucztę. 


Będzie on bowiem trwał aż 300 minut. Oznacza to, że serwis zaserwuje widzom pierwszy pełnometrażowy format w historii serialu. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun filmu "Black Mirror: Bandersnatch". Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że będzie to film interaktywny, na który to widzowie będą mieli wpływ.300 minut filmu mogłoby przytłoczyć nawet największego fana uniwersum Czarnego Lustra, dlatego też bardzo prawdopodobne jest wprowadzenie opcji interakcji przez Netflix. Miałaby ona wyglądać tak, że widzowie będą mogli wybrać poszczególne rozwiązania i następnie zobaczyć odpowiednie sceny, zgodne z ich wyborem.

Oto oficjalny opis piątkowej mega-premiery:
Czarne lustro: Bandersnatch. Rok 1984. Młody programista zaczyna kwestionować rzeczywistość, pracując nad grą wideo na podstawie mrocznej powieści fantasy.

Pamiętajmy, że "Bandersnatch" to tylko przedsmak właściwego 5. sezonu Black Mirror, którego data premiery nie jest jeszcze znana - wiadomo tylko, że jest ona planowana na 2019 rok. Nie znamy też ilości odcinków w nadchodzącym sezonie, ale wygląda na to, że Netflix chce stworzyć coś naprawdę potężnego.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.