Black Friday w sklepach YouTuberów!

Black Friday w sklepach YouTuberów!

Kolejny trend ze Stanów Zjednoczonych coraz bardziej zakorzenia się w świadomości Polaków i tak oto mamy dzisiaj Black Friday czy też Czarny Piątek. Amerykańskie "święto" zadomowiło się już w sklepach z elektroniką, ubraniami, a nawet produktami spożywczymi. My przyjrzymy się jednak promocjom, które dotyczą YouTube'owej społeczności. 


Dzisiaj i cały weekend, który jest przed nami to najlepsze dni, żeby zaopatrzyć się w koszulkę naszych ulubionych YouTuberów. Ich sklepy i platformy dystrybucyjne bowiem zorganizowały duże promocje na cały swój asortyment.

Podsumowanie Black Friday w sklepach YouTuberów rozpoczniemy od platformy Teetres,  bo to tam rabat jest największy. Wszystkie towary znajdziecie taniej aż o 50%! Jest jednak mały haczyk - aby otrzymać rabat należy być użytkownikiem aplikacji Billon. Nie jest to jednak zbyt problemowe, a instrukcję znajdziecie tutaj. Na Teetres znajdziecie ubrania i gadżety takich YouTuberów jak Bracia Mlaczyńscy, Cyber Marian, LJay, Vertez, Jeleniejaja, Mietczyński i wielu innych.Na platformie Koszulkowo czarnopiątkowy rabat wynosi 15% z hasłem BLACK17. Głównymi twarzami na Koszulkowo są Rock oraz Kopyra, których koszulki oczywiście znajdziecie w tym sklepie internetowym.W sklepie Exyt znajdziecie 20% przeceny na koszulki i gadżety m.in. od Blowka, Karolka czy MaryKateAn.ReZigiusz w swoim sklepie także postanowił obniżyć ceny wielu produktów. Koszulki z MeetUp 2017 w Krakowie zostały przecenione aż o 50%. Na innych jego kolekcjach także można sporo zaoszczędzić, gdyż promocje na koszulki i bluzy sięgają nawet 20%.W oficjalnym sklepie Trenuj z Krzychem tylko dzisiaj obowiązuje rabat 20% na wszystko! Można tam znaleźć bardzo dużo rzeczy, od korków i piłki, przez koszulki, aż po książki.Ciekawe promocje na wybrane produkty znajdziemy także w sklepie Karoliny i Darka - stylizacje.tv. Para przyszykowała świetne oferty na świeczki, casy, damskie koszulki oraz biżuterię. Zobaczcie sami ceny:Promocji jest dużo i większość z YouTuberów zaangażowała się w Black Friday, ku uciesze ich widzów. Tego typu przeceny to świetne okazje, aby nabyć wymarzoną przez nas rzecz i dodatkowo wspomóc naszego ulubionego YouTubera.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.