Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo prosto od Ubisoftu

Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo prosto od Ubisoftu

Ubisoft na te święta postanowił rozpieścić wszystkich swoich fanów obdarowując ich naprawdę porządnymi upominkami w formie tygodniowego, darmowego, dostępu do konkretnej produkcji.


O tej firmie można by mówić wiele źle i niezbyt pochlebnie, lecz trudno nie spojrzeć na nią łaskawszym okiem w momencie, kiedy jej pracownicy wpadli na genialny pomysł, aby obdarować użytkowników naprawdę ciekawymi prezentami z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Mowa tutaj oczywiście o akcji rozdawania tygodniowego (darmowego) dostępu do konkretnych tytułów ze stajni Ubisoftu. Na pierwszy ogień studio zaproponowało fanom możliwość ogrania przez siedem dni świetnie ocenianej strategii z 2007 roku, World in Conflict. Odebrać grę możecie tutaj.Gdy promocja na wspomnianą wyżej produkcję minie, to akcją zostanie objęty następny tytuł. Tutaj możemy mówić o prawdziwej hojności ze strony Ubisoftu, gdyż korporacja postanowiła udostępnić za darmo od 11 do 18 grudnia grę Assassin's Creed IV: Black Flag, czyli według wielu najlepszą produkcję traktującą o piratach wszech czasów oraz jedno z najbardziej udanych dzieł firmy. Co trzeba będzie zrobić, aby móc zagrać w nie za darmo? Cena tytułu w tych dniach w oficjalnym sklepie wynosić będzie 0 zł - wystarczy "kupić", przypisać do swojego konta i tyle.


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.