Biedronka od dziś z asortymentem dla graczy!

Biedronka od dziś z asortymentem dla graczy!

Nie od dziś wiadomo, że sieć sklepów Biedronka lubi zaskakiwać swoich klientów nietypowymi okazjami. Ostatnio z myślą o graczach przygotowała promocje na znane każdemu gry, a już dziś ruszy ze sprzedażą sprzętu komputerowego. Czego możemy się spodziewać? Na pewno niemałych kolejek. 


Zbliżają się święta, a wraz z nimi szał zakupowy i gorączka prezentów. Wiele osób zacznie zadawać sobie najczęstsze pytanie okresu świątecznego, czyli "co kupić na gwiazdkę?". Biedronka wychodzi na przeciw takim osobom i szykuje coś w sam raz dla nich. Oczywiście nie mówimy tu o jakimś drogim sprzęcie topowych producentów, jak na przykład Razer czy SteelSeries. Mowa tu o firmie Hykker, która również tworzy swoje produkty z myślą o graczach.

Zatem o jakim sprzęcie mowa? Jednym z najbardziej pożądanym przez klientów produktem będzie mechaniczna klawiatura Hykker X Range. Mała, wytrzymała, z 6 możliwymi kolorami podświetlenia LED do wyboru. Ponadto klawisze wykonane z odpornego na zarysowania tworzywa, osadzonego na aluminiowej płycie. Jej koszt to 149 złotych.Następną nowością będzie mysz optyczna Gaming SET XR wraz z podkładką za cenę około 40 złotych. Charakteryzuje ją nowoczesny design z podświetleniem LED w 7 różnych kolorach. Dodatkowo wyposażona jest w 4 stopnie czułości, 6 przycisków funkcjonalnych i rolkę przewijania. Do wyboru będzie również zestaw Gaming Master FX, oferujący nam myszkę i klawiaturę multimedialną. Cena takiego zestawu w dowolnym z czterech kolorów wynosić będzie blisko 60 złotych.Kolejną rzeczą, przydatną każdemu graczowi są słuchawki Gaming Soung XR za około 40 złotych. Podobnie jak w przypadku pozostałych komponentów będą podświetlane. Wyciszające, z wbudowanym mikrofonem, a także regulacją głośności. Ponadto z zawierają poduszki ochronne umieszczone na nausznikach.Na tym nowa oferta Biedronki się nie kończy. Od dziś do kupienia będą również gogle VR Glasses 3D. Mimo, że działają i zbudowane są podobnie to tych oryginalnych, to cena ich jest znacznie mniejsza i wynosi około 40 złotych. Wykonane z trwałego plastiku, z funkcją regulacji soczewek i długości pasków, zawierają również trzy otwory wentylacyjne. 

Wyżej wspomniany sprzęt trafił już dziś do sprzedaży. Nie zabraknie także tabletów, smartwatchów, zestawy peryferiów i tego typu produktów w biedronkowych cenach. Mimo że kolejki nie będą przypominały tych po karpia z Lidla w okresie świąt, warto pamiętać że tani sprzęt komputerowy może szybko się wyprzedać. Także jeżeli chcecie zaopatrzyć się w coś z najnowszej oferty, warto się pośpieszyć.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.