Bicie YouTuberów po twarzy w zwolnionym tempie

Bicie YouTuberów po twarzy w zwolnionym tempie

Jak wiadomo każdy twórca YouTube posiada swoją rzeszę widzów, a nawet fanów. Robi to, co spodoba się odbiorcom, często pyta o ich zdanie na dany temat i wykorzystuje zaproponowane przez nich pomysły. Niestety jest także druga strona medalu, czyli hejterzy, którymi zazwyczaj twórcy starają się nie przejmować. Ktoś jednak znalazł sposób, aby takie osoby również w końcu były zadowolone i wymyślił bicie YouTuberów, które pokazuje w zwolnionym tempie.


Nowe inicjatywy i nietypowe pomysły nie zawsze dobrze przyjmują się w serwisie YouTube. Przeważnie to stopień oryginalności decyduje o tym, czy dany filmik odniesie sukces i zawojuje internetowy świat. Efekt slow motion jest nam od dawna znany, ale nadal potrafi zrobić piorunujące wrażenie. Rozbicie szkła, czy wrzucenie jakiegoś przedmiotu do wody, oglądane w normalnym tempie wyglądają przeciętnie i zwyczajnie, ale wystarczy tylko pokazać te same czynności w zwolnionym tempie, a wtedy nawet coś tak prozaicznego może wyglądać pięknie. W tym przypadku może wydawać się także dość bolesne, kiedy oglądamy bicie YouTuberów nagrane w 1000 klatkach na sekundę. Tego typu „ukłon w stronę hejterów” postanowił zrealizować kanał „TheMrLeoniasty”, a wystarczyło po prostu podejść do danego twórcy i kulturalnie zapytać „Przepraszam, nie chciałbyś może zostać uderzonym w twarz rękawicą bokserską?” Zobaczcie sami, jak prezentowało się to w przypadku m.in. Poszukiwacza, Serafina, chłopaków z kanału "Jeleniejaja", Szumiego, czy Rembola.
Dla niektórych osób taki materiał, to istne spełnienie marzeń, ponieważ ktoś w końcu zrobił to, co oni zawsze chcieli zrobić. Hejterzy internetowych twórców, którzy zostali uderzeni w powyższym filmie, nie mają jednak aż tak wielkiego powodu do radości, ponieważ każdy, kto wziął w tym udział, spodziewał się nadchodzącego ciosu i dobrowolnie się na niego zgodził. Cała inicjatywa była oczywiście kolejną dobrą okazją na wykorzystanie efektu slow motion, na którym opiera się ogólny kontent kanału „TheMrLeoniasty”. Na temat oryginalności takiego pomysłu oraz samego sposobu jego wykonania wypowiedział się DeeJayPallaside w jednym ze swoich porannych vlogów. Wszystkim twórcom, którzy zdecydowali się dumnie wytrzymać dość mocne uderzenie w twarz rękawicą bokserską, gratulujemy odwagi.
A jak Wam podoba się takie wykorzystanie efektu zwolnionego tempa? Koniecznie piszcie swoje opnie w komentarzach! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl