Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

W tym roku bezramkowe telefony zdominowały rynek. Najwięksi producenci postawili na usunięcie ramek i powiększenie ekranów. Na początku przyszłego roku urządzenie stworzone w podobny sposób zaprezentuje światu także Sharp, jednak będzie ono wyróżniać się na tle innych telefonów. 


Nie ma się co dziwić, że opcja ta zostaje coraz częściej zastosowana w nowych telefonach, skoro przy obecnej technologii urządzenie wcale nie traci na takim zabiegu, a jedynie zyskuje. Już w styczniu na rynek wejdzie nowy smartfon od firmy Sharp, który według zarządu ma być jednak lepszy w porównaniu do telefonów konkurencji.Sharp chce skupić się na jak najlepszym zagospodarowaniu przedniego ekranu i dlatego nowy telefon ma być rekordzistą w kwestii stosunku wielkości ekranu do rozmiaru przedniego panelu obudowy. Mało osób zdaje sobie sprawę, że to właśnie firma Sharp była pierwszym twórcom bezramkowego smartfona w 2014 roku. Wtedy jednak telefon nie zyskał większego rozgłosu, a innowacja wykorzystana do jego produkcji nie została zauważona. Teraz Sharp chce powrócić na rynek, co ma się udać właśnie dzięki ich nowemu urządzeniu.Czego możemy się spodziewać po obietnicach Sharpa? Firma nie jest utożsamiana z produkcją smartfonów, a ich poprzednie telefony bardzo słabo sprzedawały się na chińskim rynku. Dużą rolę odgrywać będzie na pewno specyfikacja urządzenia, o której na ten moment nie mówi się zbyt wiele. Pozostaje nam jedynie czekanie na oficjalną premierę telefonu. Czy japoński producent zaskoczy cały świat? Tego dowiemy się już niebawem!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.