"BezPlanu" zebrał 73 tys. złotych na dzieci z Petare!

Zbiórka zorganizowana dla dzieci z Petare przez Bartka z kanału BezPlanu jest kolejnym dowodem na siłę internetu i wielkie serca Polaków. Udało się zebrać kwotę, która zmieni życie wielu ludzi.


Bartkowi udało się zebrać 73581 zł dla dzieci z Petare i ich mam. Bez wątpienia nie udałoby się to bez altruizmu Polaków, ale i bez vlogów Bartka, które unaoczniły sytuację biednych ludzi z wenezuelskiego miasta. Tuż po tym, jak YouTuber pokazał Petare i ich mieszkańców, to pod filmem na YouTube znalazło się bardzo dużo osób, które chciały pomóc potrzebującym ludziom.


Kilka miesięcy po powyższym filmie udało się zorganizować zbiórkę, która przerosła najśmielsze oczekiwania Bartka. Kwota 73581 złotych jest tak duża, że Bartek zdecydował, iż jej część zostanie przekazana na zakup wyposażenia i sprzętów w miejscowej jadłodajni, a pozostała kwota będzie wypłacana w mniejszych ratach co miesiąc przez parę lat. Oto rozliczenie dokonane przez Bartka:Autor kanału obiecuje, że będzie raportował i dokumentował, na co zostaną przekazane pieniądze od jego widzów. Zbiórka prowadzona przez Bartka została już zamknięta, ale w dalszym ciągu można wpłacać na polecany przez niego program Alimenta La Solidaridad Petare, który obejmuje już 15 jadłodajni.

Jesteśmy dumni z Bartka, jego widzów i wszystkich internautów, którzy przyczynili się do poprawy jakości życia w Petare w Wenezueli. Po raz kolejny YouTube pokazuje, jak wielka jest jego moc i także o tym powinno się mówić w mediach.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.