Twórca kanału BezPlanu startuje z Patronite

Twórca kanału BezPlanu startuje z Patronite

Twórca jednego z najpopularniejszych podróżniczych kanałów na polskim YouTube - BezPlanu, postanowił wystartować z profilem w serwisie Patronite. Co to właściwie oznacza dla widzów? Sprawdźcie sami!


Bartek Czukewski - twórca kanału, o którym mowa, przebywa obecnie w Albanii. Podczas pobytu na Bałkanach YouTuber zdecydował się nagrać Q&A, w którym podzielił się z widzami informacją o rozpoczęciu przygody z Patronite, czyli serwisie, który umożliwia wsparcie twórcy w zamian za dane korzyści dla widza.

YouTuber założył konto na Patronite głównie z tego względu, iż obecnie przykłada więcej czasu na podróżowanie, niż na prowadzenie swojego biznesu. Nie chce jednak pozostawiać widzów z mniejszą ilością materiałów, ale poświęcić się nagrywaniu przygód z rożnych krajów - do tego przydadzą się jednak dodatkowe środki.


Dla widzów, którzy zdecydują się wesprzeć kanał BezPlanu, jego twórca przygotował różne korzyści. Prezentują się one w następujący sposób:

10zł/miesiąc - dostęp do zamkniętej grupy, gdzie pojawią się unikalne zdjęcia, teksty oraz filmy od Bartka
30zł/miesiąc - dostęp do wspomnianej grupy oraz wymienienie patrona na planszy pod koniec odcinka
50zł/miesiąc - dostęp do wspomnianej grupy, wymienienie patrona na planszy pod koniec odcinka oraz dostęp do archiwalnych materiałów BezPlanu, które nie były publikowane na kanale
100zł/miesiąc - wszystko to co wyżej oraz specjalne podziękowania w formie wideo dla patrona lub jego znajomego

Dodatkowo twórca dodał także możliwość wsparcia kwotą 200 lub 500 zł miesięcznie - obie kwoty zawierają wszystkie nagrody z poprzednich progów. Po nieco ponad 24 godzinach od rozpoczęcia działalności w serwisie, Bartka wsparło już blisko 70 patronów. Profil BezPlanu na Patronite znajdziecie klikając tutaj.

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.